Anasayfa » En Yakın Taksi

En Yakın Taksi

En Yakın Taksi ile İstanbul’ da bir yerden başka bir yere ulaşımın trafik nedeniyle oluşturduğu tüm sıkıntılardan kurtularak size kısa yoldan gideceğiniz mekana kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Müşterilerin bu talebine karşılık mobil uygulama kuran XL Taksi, İstanbul içerisinde her müşteriye herkesten daha yakın durumda. Öyle ki müşteri anında cep telefonunu çıkarıp XL Taksi uygulamasını indirerek kendisine taksi çağırabilir ve çok kısa süre içerisinde kapısının önünde hazır bir taksi bulabilir. Daima güler yüzlü şoförler ile müşterilerini karşılayan XL Taksi bu hizmeti ile İstanbul’da taksi ihtiyacı olan her müşterisine en hızlı hizmeti sunmaya devam edecek.

Ülkemizde özellikle İstanbul’da yolculuk konusunda bireyler çok fazla sıkıntı yaşıyor. İstanbul’un hem kalabalık hem de karışık yollarının olması da bu sorunda en büyük etkenlerden biri. Her ne kadar toplu taşıma seçenekleri önceki yıllara göre daha kullanışlı bir hal alsa dahi hala birçok sıkıntıyı taşımaya devam ediyor. Doluluk oranının çok yüksek olması nedeniyle çoğu yolcu ayakta seyahat etmek zorunda kalıyor. Mesafenin uzaması ile birlikte bu sorun daha büyük bir problem oluyor. Bunun dışında belli bir saatte bir randevuya yetişmesi gereken kişiler toplu taşıma araçlarının kalkış saatlerini değiştiremeyeceği için randevularına geç kalabiliyor.

Tüm bu sorunları bir araya gelince seyahat etmek zorunda kalan kişiler alternatif yöntemler aramak zorunda kalıyor. Alternatif seçenek arayan yolcuların aklına ilk olarak taksi seçeneği geliyor tabii. Taksi kullanan yolcular hem daha rahat bir yolculuk yaşayabiliyorken hem de diledikleri zaman ve diledikleri araç ile yolculuklarını gerçekleştirebiliyorlar. Eğer yolculuk yapacak kişi İstanbul’a yeni gelen biri ise mekan bilgisi olmadığı için toplu taşıma kullanarak kaybolma riskinden uzaklaşmış oluyor. İstanbul’a yeni gelen birisi taksi kullanarak şoförün mekan bilgisinden de yararlanarak gitmek istediği yere daha kolay yetişebilir. Ama tüm bu işlemleri yapmadan önce güvenilir bir taksi şirketi ve şoför bulması gerekmektedir. İşte tam da bu noktada İstanbul’da taksi ihtiyacı olanların imdadına XL Taksi yetişiyor.

Klasik Sarı Taksi tercih etmeniz durumunda kilometre başı ödeyeceğiniz ücret 3,45 lira iken taksi açılış ücreti ise 5,55 lira olacaktır. Siyah Taksi seçmeniz durumunda kilometre başı ödeyeceğiniz ücret 5,84 lira ve açılış ücreti 9,44 lira olacaktır. Uzun yolculuklarda ödenecek otoyol ücretleri ve geçiş ücretleri ise her yerde olduğu gibi yolcu tarafından karşılanacaktır.

En yakın Taksi ile özellikle havaalanına ulaşım ve havaalanında şehir içi ve dışına ulaşım konularında yolculara en kaliteli hizmet sunan firma olarak tanınıyor. Klasik taksi ve siyah geniş taksi olmak üzere iki farklı yolculuk imkanı sunan XL Taksi’de hangi araç ile yolculuk yapmak istediğinizi de kendiniz seçebilirsiniz. Eğer yalnızsanız ve çok fazla bagajınız yoksa klasik sarı taksiler sizin işinizi görecektir. Ama kalabalık olarak yolculuk yapacak veya fazla bagajınız varsa ya da konforu biraz daha fazla düşünüyorsanız siyah taksileri tercih etmeniz durumunda çok rahat bir yolculuk geçiriyor olacaksınız.