Anasayfa » Havalimanı Taksi

Havalimanı Taksi

XL Havalimanı taksi ile sorunsuz, hızlı ve kolay ulaşım araçlarımız ile İstanbul’un havalimanlarından yolcu alma ve İstanbul hava limanlarına yolcu götürme hizmetlerimiz bulunmaktadır

Havalimanlarında uçaktan indikten sonra taksi bulmak sizlere eziyet gibi gelebilir. Bu sorunun çözümü için tercih etmeniz gereken yöntem, iniş saatiniz ile birlikte bizlerden randevu talep etmek olacaktır. XL Havalimanı taksi çağırma işlemlerinizin tamamını, web sitemizde bulunan sitemizin taksi çağır bölümüne göz atabilir ve bizler ile irtibat kurabilirsiniz.

XL Havalimanı taksi çağırırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • İlk olarak ödeme yöntemi çok önemli, bindiğiniz takside kredi kartı kullanmak istiyorsanız, bizleri arayıp, post cihazına sahip olan taksilerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Güvenlik ve güvenilirlik faktörü de oldukça önemli bir nokta. Taksi seçimi yaparken kötü olaylar yaşamak istemiyorsanız, irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilir, taksi çağırma işleminden sonra da sorunsuz bir biçimde gitmek istediğiniz adrese varabilirsiniz.
  • Saygı çerçevesi içerisinde bir taksi yolculuğu geçirmek istiyor, kaba muhabbetlere dâhil olmak istemiyorsanız da, XL Havalimanı taksi işlemlerinde bizleri seçmelisiniz.

Hızlı ve güvenilir taksicilik hizmetiyle, sizleri riske atmadan, varmak istediğiniz noktaya sizleri en hızlı ve en güvenli biçimde götürmeyi hedefliyoruz. İstanbul taksi işlemlerinde bizleri tercih etmeniz hem sizlere kolaylık sağlayacak hem de ekonomik anlamda sizleri zora sokmadan gitmek istediğiniz yere ulaştıracaktır.

XL Havalimanı taksi ücretleri kesinlikle taksimetre üzerinden yapılmaktadır. Taksimetrede yazan fiyat neyse, ödeyeceğiniz tutar da katiyen o fiyatı geçmeyecektir. Ekstra ücretlendirme almak istemiyorsanız, taksi işlemleri için bizleri aramanız ve dilediğiniz yere kolay biçimde varmanız sizler için en iyisi.

Gideceğiniz en kısa yol hangisiyse, gelişmiş navigasyon cihazlarımız sayesinde trafik analizi de yaparak, sizleri en hızlı biçimde, dolandırma olmadan varış noktasına götürmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz, taksimizden ücret ödemesi yapıp indikten sonra, bir sonraki ulaşım ihtiyacınızda da bizleri tercih etmeniz.

Taksi çağırırken, önceden gideceğiniz yeri bizlere belirtirseniz, tamamen tahmini olarak bir ücretlendirme alma imkânını bulabilirsiniz. Bu fiyat tamamen tahmini olacak olup, taksimetre de artı veya eksi fiyatlandırmalar olma ihtimali bulunmakla birlikte, ödemeniz gereken tutar, taksimetrede yazan kadardır.

Güvenilir hizmet almak herkesin hakkı. Güvenilir XL Havalimanı taksi firması olarak sizleri gideceğiniz varış noktasına, sağ salim götürmeyi ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan, ulaşım probleminizi çözmenizi hedefliyoruz.

Taksicilik sektöründe güven çok önemli olup, güvenilir olmayan taksilerde başınıza gelme ihtimali olan olayları, firmamız taksileri içerisinde göremezsiniz. İş ahlakında taksicilik yaparken, bir diğer yandan da saygıda kusur etmeden, sizlerin taksi ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz.

Havalimanlarının trafiği oldukça yoğun olduğundan dolayı, sizlere tavsiyemiz, bizleri önceden arayarak bilgilendirme almanız yönünde olacaktır.

XL Havalimanı taksi iletişim diye yazdığınızda bizlerin sitesine denk geldiyseniz, en doğru ve güvenilir adrese denk gelmişsiniz demektir. Bizlerden hizmet almanın faydalarını son bir kerede maddeler halinde sizlere özet olacak şekilde sıralamak istiyoruz;

  • Güvenilir ve kaliteli taksicilik, ulaşım hizmetleri.
  • Hızlı taksi çağırabilme olanağı.
  • Kolay ulaşılabilirliğimiz sayesinde vakitten tasarruf.
  • Dürüst iş ahlakı sayesinde, ödemeniz gerekenden 1 kuruş fazla ödemenize gerek kalmadan taksi hizmeti alabilme.
  • Gelişmiş yol analizimiz sayesinde, trafik ve yol oranına göre en kısa sürede sizleri gideceğiniz hedefe ulaştırma.

Tüm bunlar, bizim taksi şirketimizi tercih ettiğiniz zaman, alacağınız hizmetler arasında yer almaktadır.

XL Havalimanı taksi telefon diye aratınca çıkan her numaraya güvenmemeniz gerekiyor. Kimi zaman kaçak taksilerde, kendilerini yasal taksi gibi gösterip, internet üzerinden insanları kandırmaya çalışmaktadırlar. Güvenli ve kaliteli bir yolculuğu tercih etmek istiyorsanız, bizleri tercih etmelisiniz.

Dilerseniz bizler ile yoğun İstanbul trafiğinde sohbet edebilir, dilerseniz de sevdiğiniz tarz müzikleri taksimizden dinleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, bizlerin taksilerinde, diğer her şeyden önce gelmektedir.

Daha öncede sizlere belirttiğimiz üzere asıl hedefimiz, havalimanından sizleri alıp, güvenli ve memnun bir biçimde gideceğiniz yere bırakmak ya da bu rotanın tam tersini, gene güvenli ve memnun bir şekilde sizlere sunmaktır.