Anasayfa » Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer hizmeti talebinde bulunan müşterilerimiz uzun soluklu yorucu uçak yolcuğunun ardından güvenli bir kara yolcuğuna kolayca erişim sağlayabillir. Ya da bunun tersi istikamette uçuş saatine yetişmek isteyen müşterilerimize rahat bir ulaşım imkanı sağlayabilmekteyiz.

İstanbul ülkemizde iki havalimanı bulunan şehirlerimizden biridir. Bu nedenle aktarmalı yolculuk yapan kullanıcılar uçak bilet fiyatlarını düşürebilmek için İstanbul aktarmalı uçuşlarda aktarma uçuşunu farklı havalimanını kullanarak gerçekleştirebiliyor. Bu nedenle iki havalimanı arası yolculuk yapması gerekiyor. Bu transfer için birçok yöntem kullanılabilecek olsa dahi İstanbul’ u bilmeyen bir yolcu için en mantıklı yöntem hiç şüphesiz Havalimanı Transfer yolculukları gerçekleştiren taksileri kullanmak olacaktır. İstanbul havalimanı transferini gerçekleştiren firmalardan biri ise XL Taksi firmasıdır.

XL Taksi iki havalimanı arasında yolcularını güvenle taşıyamaya devam ederken müşterilerine konforlu bir yolculuk sunuyor. Özellikle uçuşları arasında çok fazla saat farkı olmayan yolcuları için birinci seçenek olan XL Taksi yolcularını tam zamanında uçuşlarına yetiştirebilmek için güveni elden bırakmadan hizmet vermeye devam ediyor.

İletişim bilgilerimiz üzerinden tarafımızla kontak kurmanız halinde; bulunduğunuz lokasyonu ve varmak istediğiniz lokasyonu ayrıntılı bir şekilde bize iletmelisiniz. Özel olarak talebiniz var ise de bu noktada bize iletmelisiniz. Kısa süre içerisinde bulunduğunuz noktaya en yakın çalışanımızı yönlendirmekte ve transfer hizmetini en iyi şekilde tamamlamaktayız.

 • Hızlı ve uygun fiyatlı ulaşım hattı
 • Tercihe bağlı güzergahlar
 • Güvenli ve konforlu sürüş
 • Tecrübeli şöfor eşliğinde güvenli yolculuk imkanı
 • Sosyal mesafe kurallarına uygun hizmet
 • 7/24 erişim imkanı
 • Talebe göre araç modeli
 • Hava koşullarına uyumlu tam donanımlı araçlar
 • Talebe göre ekipman desteği (Bebek koltuğu vb.)
 • Cihaz şarjı etme imkanı
 • İlgili, samimi ve güleryüzlü hizmet
 • Bütçe dostu fiyatlandırmalar
 • Sağlık koşullarına uygun dezenfekte edilmiş hijyenik araçlar

Havalimanına ilk uçuşunuz ile geldiniz ve diğer havalimanına geçip uçuşa yetişmeniz gerekiyor ve bunun için taksiye ihtiyacınız var. Bu nedenle ilk yapmanız gereken XL Taksi ile iletişime geçip size özel bir taksi çağırmak olacaktır. XL Taksi ile yolculuk yapmak için ise appstore veya Google store aracılığı ile XL Taksi uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip taksiyi çağırdıktan sonra taksileriniz hemen havalimanın çıkış kapısından sizi alıp diğer havalimanın giriş kapısına kadar sizi bırakacaktır. İki havalimanı arası transferde fazla bagajınız varsa ve tek başınıza değilseniz klasik taksi yerine siyah taksiyi kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Havalimanı Transfer hizmeti kapsamında her anlamda gerçekleştirdiğimiz iyileştirme çalışmaları ile arzu ettiğiniz kaliteli, hızlı, güvenli ve konforlu taksi yolculuğunu elde edebilirsiniz. Bu noktada tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşıp bulunduğunuz konumu bildirmek olacaktır. Sizlerle görüşme sağlayan personelimiz konumunuza en uygun taksiyi tarafınıza en hızlı şekilde yönlendirmektedir.

İstanbul Havalimanı Güvenli Transfer imkanı sağlamaktayız. Kurumsal ve profesyonel bakış açısı ile oluşturduğumuz hizmet profili sayesinde İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun etkili ulaşım çözümleri sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetine endeksli yürüttüğümüz çalışma takvimi ile, toplu taşıma stresinden uzak, uygun fiyatlı ve güvenli yolculuk hizmeri almış olacaksınız.

Keyifli ve güvenli bir yolculuk arayışı içerisindeyseniz firmamızın size sağlayacağı hizmetlerden tereddütsüz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tecrübeli şöfor kadromuzun sizler adına çizeceği en güvenli ve uygun fiyatlı ulaşım hattı ile uçuş saatinize kadar kolay bir şekilde havalimanına erişebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı deneyimli personel ile transfer hizmetlerinde bilgili şoför kadrosu oluşturma konusunda büyük özen göstermekteyiz. Gerekli donanımlara sahip uzman personellerimizin yer aldığı firmamızda her daim güvenli ve huzurlu yolculuk vaadinde bulunmaktayız. Şoförlerimiz İstanbul’da yer alan tüm semt, cadde ve sokaklara hakim olmaktadır. Bu nedenle dilediğiniz arzu ettiğiniz noktaya en kolay ve hızlı şekilde ulaşabileceksiniz.

Havalimanı Transfer ücreti, standart açılış ücretine gidilen kilometre başına eklenen ücretin totalini oluşturmaktadır. Ulaşım hizmeti almak istediğiniz mesafe bu noktada en önemli etkendir. Gece ve gündüz tarifeleri adına fiyatlandırmalarımızda herhangi bir farklılık uygulanmadığını belirtmek isteriz. Net bir fiyatlandırma bilgisi almak için sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.