Anasayfa » Hotel Taksi

Hotel Taksi

Hotel Taksi ulaşım denildiğinde aklımıza gelen araçlardan biri de taksilerdir. Taksiler, yediden yetmişe bütün insanlara hizmet eden araçlardan biridir. Toplu taşıma araçlarının yeterince hijyenik olmaması ve istenilen yere kısa sürede ulaşılamaması gibi çeşitli nedenlerden dolayı halkımızın ilk tercihleri arasında taksiler yer alıyor. Taksi şoförleri  evinizden, iş yerinizden kısacası bulunduğunuz her yerden sizi istediğiniz yere ulaştırır. Acil anlarınızda imdadınıza yetişerek size yardım eli uzatır. Varmak istediğiniz yere kısa sürede ve güvenli bir şekilde yetiştirecek olan hotel taksi sizlere gündüzden geceye günün her saatinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Maruz kaldığımız pandemi dönemi dolayısıyla müşterilerimiz taksilere binme konusunda da tereddüt etmektedir. Müşteriler sağlıklı ve oldukça hijyenik bir ortamda yolculuk yapmak isterler.  Pandemi öncesinde de dikkat edilen araç hijyenine bu dönemde daha da dikkat edilerek daha sıkı tedbirler alınmaktadır. Hotel taksi müşterilerin sağlığı için araçlarını her yolcu sonrası dezenfekte eder ve temiz bir ortamda yolculuk yapmanıza olanak sağlar. Değerli müşterilerini maske takarak yolculuk yapmaları konusunda uyarıyor, müşteri maske takmadan araca alınmıyor. Aynı zamanda şoförlerimiz mutlaka  maske takıyor ve maske takmadan yolculuğa başlamıyor,  maskelerini sık sık değiştiriyorlar.  Hotel taksi şoförleri gelen her müşterilere ateş ölçümünü yapmayı ihmal etmiyor, ayrıca kolonya ve dezenfektan sunuyor.

Araçlarımız gerekli bütün denetimlerden geçirilerek müşterilere güvenli ve huzurlu bir yolculuk vadediyoruz. İstenilen yere en kısa sürede ve güvenli bir şekilde ulaşmayı amaçlar. Hotel taksilerde bulunan klima sistemi sayesinde soğuk kış günlerinde sıcak bir ortamda, yaz günlerinde ise serin ve konforlu bir ortamda yolculuk yapma fırsatı sunar. Hoş sohbetleri ile gerekse de müşterilerin isteği üzerine açılan müzikler ile huzurlu ve uzun sürecek yolculuklar çekilebilir hale  getirir. Hotel taksi için müşteri memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Şoförlerimiz  kibarlığı  ve güler yüzü ile uzun yolculuklarınızda gerekirse size sohbet arkadaşı olur. Valiz ya da kırılabilir eşyalarınızı taksi bagajına rahatça yerleştirebilir ve huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Havaalanına, otogara, evlerine vs. çeşitli mekanlara ulaşmak isteyen müşterilerin valizlerini, eşyalarını evlerine kadar çıkarmak için müşteriye eşlik eder. Ayrıca kadınlarımızın huzurlu ve rahat bir yolculuk geçirmeleri için gerekli tedbirler almaya ehemmiyet  gösterir.

Hotel taksi şoförleri müşterilerin huzurlu ve konforlu bir ortamda yolculuk geçirmelerinin yanı sıra uygun ücret ile hizmet vermektedir. Haksız kazanç elde etmeyen bu şoförler mesleklerini hakkı ile yaparlar. Günlük hayatta işimizi kolaylaştıran kredi kartı seçeneği bazı taksilerde geçerlidir. Müşterilerin ücretlerini ister nakit para ile isterse kredi kartı ile ödeme seçeneğini müşterilerine sunar.