Anasayfa » İstanbul Taksi

İstanbul Taksi

İstanbul Taksi olarak sizleri en güzel şekilde karşılıyor, konforlu araçlarımız ile güvenli yolculuğa davet ediyoruz. Bakım takipleri zamanında yapılmış, tecrübeli şoförler tarafından kullanılan lüks araçlarımızda sizleri misafir olarak kabul ediyoruz ve gitmek istediğiniz adrese en güvenilir ortamda, en çabuk şekilde ulaştırıyoruz. Siz ehliyet kemerinizi bağlayın gerisini bize bırakın! Arkanıza yaslanın ve yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Şoför arkadaşlarımızın istediğiniz yere gidene kadar araç içerisindeki konforunuzu arttırmak için dikkat ettiği tüm hususlar bizi tercih etme sebebi olacaktır. Araç içi hijyen günün belirli saatlerinde mutat bir şekilde yapılmakta, önce sağlık sonra güven içerisinde ulaşım sağlanmaktadır.

İstanbul Taksi hizmetlerimizde müşterilerimiz indikten sonra araç içi havalandırma ve dezenfektan işlemleri her müşterimizin ardından yapılmaktadır. Kıymetli müşterilerimize değer veriyoruz çünkü biz can taşıyoruz. Bunun bilincinde işimizi severek yapıyoruz.

Havaalanından gitmek istediğiniz adrese sizi yol durumu hakkında bilgilendirerek trafik veya yol çalışması gibi durumlardan haberdar ederek tercih edeceğiniz en çabuk ulaşım yolundan götürüyoruz. Araçlarımızda gerekli belge ve lisanslar mevcuttur. Şoför arkadaşlarımız eğitimli, iletişime açık, sizlere hassasiyet ile hizmet vermeye hazırdır. İstanbul’un yoğun trafik şartları, havalimanı trafik yoğunluğu ve tüm çevresel faktörleri dikkate alıyor sizi vaktinde istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Çoğunlukla sevdiklerimize açılan, bazen de bizim için dünyaya açılan bir kapı olan havalimanı önemli anların yaşandığı bir merkezdir. Bu güzel, unutulmaz anların heyecanını sizlerle birlikte yaşıyoruz. Bazen hüzün, bazen telaş, bazen neşe her anınızda sizi anlıyor yolculuğunuzu duygularınızı rahatça yaşayabileceğiniz uygun bir ortamda gerçekleştirmenize yardımcı oluruz. İstanbul Taksi en güvenilir, en konforlu, en çok tercih edilen havalimanı taksi hizmeti temsilcisidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor sizi tekrar ağırlamak için bekliyoruz. Sağlıkla kalın yolunuz açık, günleriniz güzel olsun.

İstanbul Taksi rakip tanımıyor en uygun fiyat garantisi en lüks araç filosu ile siz değerli müşterilerimize beklediğiniz hizmeti sağlıyoruz. Fiyat politikamızı müşteri memnuniyetini öncelik alarak belirliyoruz. Yorgunluğunuzu unutacağınız, yolculuğunuz bittiğinde tebessümle ayrılacağımız sizin için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Dilediğiniz her noktaya güvenli ve uygun fiyata ulaşımınız sağlanmaktadır. Kavuşmaların, ayrılıkların, yetişmeye çalışılan randevuların sizlerle birlikte bir şahidi de biz oluyor ve hatıralarınızda yer ediniyoruz. Güler yüzlü bir sima ile kaliteli bir iletişim kuracağınız bir ekibe sahibiz. Taksicilik mesleğinin iftihar ettiği kadromuzu sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbul Taksi bünyesinde çalışan şoförlerin beden gücü ile çalıştıklarını dikkate alıyor maksimum 10 saat içerisinde şoför değişimi sağlıyoruz. Sizlerin uykusuz yorgun bir şoförle karşılaşmasına müsaade etmiyoruz hem şoför arkadaşlarımızı hem de sizleri her şeyin önünde görüyoruz. Her türlü talep ve şikayetleriniz için bize rahatlıkla ulaşabilir sizlerin daha iyi hizmet görmesi için her noktada bizleri bilgilendirebilirsiniz.