Anasayfa » Kemerburgaz Taksi

Kemerburgaz Taksi

Kemerburgaz Taksi Eyüpsultan gibi yoğun bir ilçede talep gören hizmetlerdendir. Artan ihtiyaçlara talep verme niteliğinde her geçen gün yeni bir firma daha açığa çıkmaktadır. Bundan dolayı  Eyüp’te birçok taksi durağının bulunmasına karşın, firmamızın size sağlayacağı güvenli, lüks ve konforlu yolculuk deneyiminin ardından bildiğiniz tüm taksi duraklarını unutacaksınız.

 • Deneyimli şöfor ekibi
 • 7/24 erişim imkanı
 • Sınırsız güzergah tercihi
 • Hızlı ve uygun fiyatlı yolculuk
 • Bakım, tamir ve onarımları eksiksiz araçlar
 • Güvenli ve konforlu sürüş
 • Mevsime entegre ısıtma ve soğutma sistemli araçlar
 • Sağlık dostu hijyenik araçlar
 • Cihaz şarj etme imkanı
 • Talebe göre ekipman desteği (Bebek koltuğu vb.)
 • Talebe göre farklı model ve marka araçlar

Kemerburgaz’dan havaalanına taksi bulmak mesafeyi de göz önüne aldığımız zaman çok zor. Yolcuların bu durumuna çözüm bulmak isteyen XL Taksi hemen bir yol buldu ve bu sorunu kökünden çözecek bir uygulamaya başladı. Bu özellikle ile birlikte her saat başında taksi seferleri düzenli olarak yapılmaya başlandı.

Kemerburgaz ile havalimanı arasında 20 km mesafe düşünüldüğünde güvenilir bir taksi bulunmadığı takdirde uçuşlarınız aksayabilecekken XL sayesinde güvenli bir şekilde uçuşlarınıza yetişebilir ya da havalimanına misafirlerinizi karşılamaya zamanında yetişebilirsiniz. Üstelik bu sefer için de gece gündüz tarifeleri aynı. Bu güzergahta yapacağınız yolculuklar yaklaşık 22 dk. sürecektir.

Bu güzergahta Kemerburgaz’dan havalimanına gittikten sonra misafirinizi alıp aynı yolu geri dönmek isterseniz yine XL Taksi’nin havalimanından kalkıp Kemerburgaz’a giden güzergahını kullanarak evinize veya gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Havalimanından Kemerburgaz’a dönüş seferleri ise yirmi dört saat boyunca her saat içerisinde buçukta gerçekleşmektedir ve mevcut fiyat tarifesi uygulanır.

Kemerburgaz Taksi bulunduğunuz yer farketmeden talep ettiğiniz bölgeye sizi en kısa süre içerisinde yetiştirme misyonu ile hareket etmektedir. Dilediğiniz model ve markaya sahip güvenli araç ve deneyimli şoförler eşliğinde yüksek verimli bir ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiğimiz iyileştirme çalışmaları kapsamında, müşterimizden gelen her türlü istek ve öneri dikkate almaktayız. Her geçen gün daha iyi bir hizmet standartı yakalamak adına şoförlerimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmetimizin farkını anlayabilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.

Metro, metrobüs ya da dolmuş aracılığı havalimanlarına ulaşabilmek her zaman bir çile haline gelmiştir. Kalabalık ortam nedeniyle meydana gelen sıkışık ve konforsuz yolcuğa ek olarak virüs tehlikesi eklenince toplu taşıma hizmetlerinden yararlanmanın mantıklı bir yanı kalmamıştır. İstanbul havalimanı transfer hizmeti hakkında sizin de düşünceleriniz bu yöndeyse firmamızın ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hızlı, güvenli, sağlıklı ve konforlu bir havalimanı transfer hizmeti alabilmek için sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunuz yeri şoförümüze tarif etmeniz halinde, uygun aracı tarafınıza en kısa süre içerisinde yönlendirmekteyiz. Uçuş saatinize telaş etmeden ulaşabileceğiniz transfer hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Kemerburgaz havalimanı taksi ücreti, ulaşım aracı olarak taksileri tercih eden herkesin merak ettiği bir konudur. Firmamızdan havalimanı transfer hizmeti talep etmeniz halinde, taksimetrelerimizin oluşturacağı fiyat tarifesi ile en kısa güzergahtan ve en uygun fiyatlandırmadan yararlanabilirsiniz. Kemerburgaz – Havalimanı güzergahında ödemeniz gereken ücret konusunda detaylı bir bilgi almak isterseniz, iletişim numaralarımızdan bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. Bütçe dostu, konforlu ve sağlıklı bir havalimanı transferi deneyimi yaşamak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmanız ve konumunuza bir taksi talep etmenizdir.

Kemerburgaz Taksi telefon numarasına internetten yapacağınız ufak araştırmalar doğrultusunda kısa süre içerisinde erişebilirsiniz. Taksi durağımızı aramanız bulunduğunuz noktayı ve varmak istediğiniz noktayı belirtmeniz halinde, en kısa süre içerisinde tarafınıza talebiniz doğrultusunda bir araç yönlendirmekteyiz, dilediğiniz yere üstün standartlarda bir yolculuk ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.