Anasayfa » Lüks Taksi

Lüks Taksi

Lüks Taksi uygulaması İstanbul dolaylı Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi aracılığıyla ortaya çıkmıştır. Ülkemizin en sık kullanılan havalimanlarından biri olan ve yerli yabancı birçok turiste hizmet veren ulaşım hattı, her ihtiyaca cevap verecek biçimde taksi çeşitliliğiyle zenginleştirilmeye çalışılıyor. İstenen çeşitlilik ise bu kez lüks ulaşım açığını kapatmak için uygulamaya alınıyor. Renk dizaynı olarak turkuaz ve siyah olmak üzere ikiye ayrılan taksilerin zamanla yaygınlaşması bekleniyor.

Kalabalık grupların vazgeçilmezi haline gelebilecek Lüks Taksi ulaşımda yüksek konfor, kalite ve güvenlik arayanların isteğine cevap veriyor. Yine bu üst düzey kalite sadece %15’lik bir fiyat farkıyla ortaya çıkıyor.

Öncelikli hedefin eşsiz ve üst düzey hizmet olduğu Lüks Taksi projesi hayata geçtiği andan itibaren kalitesini de arttırmaya her geçen gün devam ediyor. Normallikten sıyrılan ve şahsi lüks araç gibi hissettirmeyi amaçlayan lüks taksiler, İstanbul havalimanlarında yeni şoför kadrolarıyla çeşitlenmeyi sürdürüyor. Lüks taksiler karşıladıkları imkanlarla normal bir taksiden çok daha fazlasını sunuyor.

  • Mevsim fark etmeksizin araç içinde bulunan klimalarımız tercihinize göre iklimlendirme yapmanız için sizleri bekliyor. Hangi mevsimde olduğunuz önemli değil, aracın içi sizin seçtiğiniz mevsimdedir.
  • Normal taksilerde yolculuklar kimi zaman sıkıcı geçebilir fakat lüks taksilerde bu durum söz konusu değil. Araç içinde bulunan ve televizyon hizmetimizle evinizde gibi hissetmenizi sağlıyoruz.
  • Araçta bulunan masa sistemimizle de uzun yolculuklarda bilgisayarınızı kullanmak her zamanki gibi kolay hale geliyor. Yine araçtaki Wi-fi internete dilediğiniz gibi bağlanabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
  • Görülmesi başta şaşkınlık yaratan bir başka detaysa buzdolabı sistemi. Barındırdığımız içecek ve yiyeceklerle seyahat sırasında keyifli vakit geçirmek değerli müşterilerimiz için daha da mümkün hale geliyor.
  • C, D, E segmentinde bulunan ve klasında lüks araçları kullanarak size son derece üst düzey konfor garantisi veriyoruz. Segmentinin en yüksek sınıf araçları yapıları gereği üstün performansa sahiplerdir. Rahat sürüşe yönelik süspansiyonlarla kasisleri ve çukurları hissetme oranınız alt sınıf araçlara göre kat kat azalıyor. Böylece uzun yolculuklar sonrasında dahi yorgunluk hissetmiyor, yolculuk bitiminde de dinç kalıyorsunuz.
  • Yine tercihinize göre 8 + 1 kişilik araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Kalabalık ailelerin vazgeçilmezi haline gelen bu araçlarımız talebinize olması gereken cevabı veriyor.
  • Masajlı ve ısıtmalı sisteme sahip deri koltuklu araçlarımız yolculuk anında sizi yormak yerine üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu almayı amaçlıyor.

Normal taksilerde yaşanmasını ne kadar tasvip etmesek de zaman zaman talihsiz olaylar, tatsızlıklar yaşanabilmektedir. Lüks Taksi projesi ise bu durumu tamamen bitirmek üzerine özen göstermektedir. Bilinmelidir ki yüksek düzeyde vadettiğimiz kaliteye sunduğumuz müşteri memnuniyeti de dahildir. Sizi dinleyen ve her daim anlayış gösteren nazik şoför kadrolarıyla Lüks Taksi havalimanlarında sizlerin hizmetine sunuluyor. İhtiyacınıza göre turkuaz ya da siyah aracı seçmek ise size kalmış. Konfor ve kalite arıyorsanız taksilerimizde fazlasıyla bulabilirsiniz.