Anasayfa » Otel Taksi

Otel Taksi

Otel Taksi Güvenli, sağlıklı, kaliteli ulaşım hepimiz için çok önemlidir. İş  veya tatil için gittiğimiz her yerde, ulaşımda özellikle bunlara dikkat ederiz. Genel ulaşımınızı uçak, tren veya otobüs ile yapsanız da terminalden ya da otogardan otelinize ulaşımınızı güven ve kalite ile bizimle ile sağlayabilirsiniz.

Terminalden otelinize veya otelinizden terminale ulaşmak istiyorsunuz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek artık çok kolay. Terminalde bulunan Otel Taksi çağrı butonları, iletişim telefonları ya da bir tık ile internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede terminalden sizi dilediğiniz otele güvenle ulaştırırız. Eğer otelinizden terminale ulaşmak istiyorsanız otel resepsiyonundan, telefon hatlarımızdan veya internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede otelinize ulaşırız ve sizi kısa sürede güvenli şekilde dilediğiniz adrese ulaştırırız.

Otel Taksi olarak bizler siz müşterilerimize güvenli ve kaliteli ulaşım vadediyoruz. Hizmetimizde önceliğimiz mutlak müşteri memnuniyetidir. Tüm taksi şoförlerimiz kibar, saygılı ve güler yüzlüdür. Şoförlerimizin kanuni tüm belgeleri tamdır. Araç kullanımında trafik kurallarına azami dikkat edilir. Müşterilerimizin güvenli bir şekilde talep ettiği adrese ulaşması sağlanır. Unutulmamalıdır ki bir şoför her adresi bilemez, şoförlerimiz bilemediği adreslerde internet uygulamalarından yardım alabilir ve bilemediği takdirde müşterimize doğru bilgi verir ve müşterilerimizin yönlendirmesi ile de adres bulabilir, ya da müşterilerimizin güvenini sarsmaz, haksız kazanç elde etmezler.

Taksimetrelerimiz müşterimizi aldığımız anda açılır ve uygun ücretle ulaşım yapmanız sağlanır. Otel Taksi bünyesinde çalışan tüm araçlarımız yeni model olup, tüm denetimlerden geçmiştir. Araçlarımızın tüm aksamları sorunsuz şekilde çalışır durumdadır. Soğuk kış gün ve gecelerinde sıcacık yolculuk yapabilmeniz için kalorifer tesisatları problemsiz çalışmaktadır. Sıcak yaz gündüz ve gecelerinde ise klima sistemleri en iyi şekilde çalışan klimalarımız ile keyifli yolculuk yapabilirsiniz.

Araçlarımızda gece ya da gündüz hiç farketmez tüm yolcularımız güven içinde yolculuk yapar. Özellikle kadın müşterilerimizin yalnız seyahatlerinde güven içinde rahat yolculuk yapması için özellikle özenli davranılmaktadır. Şoförlerimiz her yolcumuza kendini değerli hissettirir.

Dünyamızı saran bulaşıcı hastalık salgınında bizler de müşterilerimizin araçlarımızda bu dönemi en sağlıklı şekilde yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Bu dönemde normalde dikkat ettiğimiz hijyen işlemlerimizi daha da artırdık.

Araçlarımızda hijyen önlemleri şu şekildedir:

  • Maskesiz hiçbir yolcu araçlarımıza alınmamaktadır.
  • Araçlarımızda el hijyeni için kaliteli, Sağlık Bakanlığı onaylı el dezenfektanları bulundurulur.
  • Araçlarımızın içi sürekli havalandırılır.
  • Araçlarımızda tütün ürünleri kullanımı yasaktır.
  • Her müşteri değişiminde araç içi temizliği ve hijyeni yapılır.
  • Ayrıca rutin olarak araçlarımızın ekstra profesyonel firmalar tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli ürünlerle araç içi dezenfeksiyonu yapılmaktadır.

Can güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Taksi şoförlerimiz trafik kurallarına uyar, mutlaka emniyet kemerlerini takar ve sizin de emniyet kemerinizi takmanızı ister.

Bu noktada size düşen sorumluluğunuzu yerine getirmeniz. Sizin ve sevdiklerinizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşmasını Otel Taksi olarak biz sağlarız. Kemerinizi takın ve arkanıza yaslanın, yolculuğun keyfini çıkarın.