Anasayfa » Taksi Hizmetleri

Taksi Hizmetleri

Taksi Hizmetleri tamamen müşteri odaklı olup XL Taksi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin kusursuz olması için çalışıyoruz.

Günümüzde bildiğiniz üzere Korona Virüs süreci içerisindeyiz ve gün geçtikçe toplu taşımalardan uzaklaşıp daha kişisel, bireysel olmaya özel gösteriliyor.

Bireysel olunmasa dahi aile ve yakınlar dışında dış dünyaya kapalı bir hal alma durumu söz konusu oluyor. Pandemi sürecinden kaynaklı olarak insanlar dışarıya çıkma, toplu taşıma ile bir yerden bir yere gitme konusunda oldukça endişeli.

Bu noktada standart taksilerden konforlu, geniş, ferah bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araçlarımızın büyük boyutlarda olması yani standart taksilere nazaran daha fazla koltuk sayısına sahip olan özel taksilerimiz sayesinde kullanabilmekteyiz.

Sizlere bu süreçte konforlu araçlarımızla ailenizle, yakınlarınızla güvenli yolculuk yapabileceğiniz özel büyük taksilerimiz ile istediğiniz yere kolayca ve oldukça konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her işimizin oldukça hızlı ve rahat olmasına özen göstermekteyiz. Dolayısıyla bu noktada sizlere yardımcı olabileceğimiz XL Taksi uygulaması aracılığıyla anlık olarak taksi çağırabilecek ve minimum bekleme süresi ile yolculuğunuza başlayabileceksiniz.

Tek tık ile kolayca taksilerimizi çağırabilir ve aynı kolaylıkla yolculuğunuzu, şoförü, standartlarımızı değerlendirebilirsiniz. Memnuniyetiniz sektörde bizleri ön plana çıkaracağı ve kalite standartlarımızı daha da arttıracağından dolayı kesinlikle müşteri memnuniyetine özen gösterdiğimizi tekrar belirtmek isteriz.

Bulunduğunuz konuma taksilerimiz ulaşır  ve çok kısa sürede yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Yolculuk sonrası taksi uygulaması üzerinden yolculuğunuzu, yaşadığınız tecrübenizi paylaşabilir ve yapacağınız geri bildirimler ile bizleri oldukça mutlu edebilirsiniz.

Keyifli, güvenli bir şekilde ulaşım sağlamanız adına sizlerin memnuniyetini ön plana alarak Taksi Hizmetleri sunuyoruz. XL Taksi tüm taksilerine sürekli dezenfekte çalışmaları yapar ve sizlere kusursuz, huzurlu yolculuklar sunar ve sizlere taksi hizmeti vermekten gurur duyarız.