Anasayfa » Vip Taksi

Vip Taksi

İstanbul’da ki trafik sıkıntısından dolayı yolcuların kısa sürede alacağı yollar maalesef ciddi bir şekilde uzayabiliyor. Özellikle kendi aracı olmayan kişiler için bu sıkıntı çok daha büyük bir hal alıyor. Toplu taşımaların doluluğu nedeniyle ayakta yapılan yolculuklar varış süresi uzadıkça daha da yorucu bir hal alabiliyor. Bu nedenle insanlar bu yorgunluktan kaçmak için İstanbul Vip taksi arayışına girebiliyorlar. Bu gibi durumlarda yolcuların her türlü konfor beklentisini karşılayan XL Taksi sektörde en önde ilerlemeye devam ediyor.

Üstelik Vip Taksi hizmetini kullanmak için sadece bir yerden bir yere gidecek olmanız gerekmiyor. İstanbul’a tatil için gelmiş olsanız bile gün boyunca gezeceğiniz her yer için de yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da kullanacağınız Vip Taksi ile hem mesafelerini evinizdeymiş gibi rahat geçirecek hem de birçok özellikten yararlanabileceksiniz. Özel wifi hizmeti tüm müşterilere ücretsiz bir şekilde sunulurken dilediğiniz takdirde araçların içinde yer alan TV ile istediğiniz kanal ve programları da takip edebilirsiniz.

Sıradanlıktan sıkılanlar ve konfor arayanlar için yeni bir deneyim haline gelen Vip Taksi hizmeti yakın zamanda uygulamaya geçirilmiş bir projedir. Bu projeye göre normal görevini sürdüren taksiler, belirli koşulları sağlayacak biçimde özelleştirildikleri zaman özel fiyat tarifesiyle hizmet verebilecekler.

Projenin arkasındaysa isim olarak İstanbul Taksiciler Esnaf Odası (İTEO) bulunmaktadır. Bu da Vip Taksi kavramının şüpheye mahal vermeyecek biçimde yasal olduğunu, gönül rahatlığıyla kullanılabileceğini gösteriyor.

Hangi alanda olursa olsun insanlık suçu ve hak gaspı olan korsanlık, taksi dünyasında da ne yazık ki var olan ve rahatsızlık verici bir durumdur. Fakat Vip Taksi uygulaması sayesinde taksi camiası bir nebze olsun korsan taksilerle baş edebilmeyi umuyor. Konfordan ve hızdan ödün vermeyen prensiple vip taksiler artık hayatın bir parçası haline gelmiş durumda.

Vip taksiler ortaya çıkış amaçları gereği üstün hizmet ve kalite verme gereksinimi duyarlar. Normal taksilerden ayırt edici kısımları da budur. Ancak ortaya çıkan konfor sanılanın aksine fiyat tarifesinde uçuk farklar yaratmamaktadır.

  • Yolculuk sırasında wi-fi internet hizmetiyle donatılmış taksilerle dünyada olup bitenlerden uzak kalmayarak yolculuğunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.
  • İnsanlık hali, yanınızda her zaman nakit para bulunmayabilir. Bunu da düşünerek kredi kartıyla ücret ödeme hizmetini sizlere sunuyor.
  • Yorucu bir iş günü bitimi ya da uzun bir uçak seyahati sonrası yorgunluk. Bunları da düşünerek sunduğu masaj koltuğu servisiyle size seyahat ederken dinlenme fırsatı veriyor. Bunun yanı sıra deri kaplama olan koltuklarımızda yolculuk etmek her yönden sizin için daha keyif verici hale geliyor.
  • Yolculuk yaparken eğlenmenin farklı yolları da var. Tercihinize göre müzik hizmetiyle sevmediğiniz müziklere katlanma çilesi son buluyor. Dilediğiniz müziği yüksek ses kalitesi sunan sistemlerde dinleyebilir, konforlu ve rahat yolculuğun tadını daha da çıkarabilirsiniz.
  • Şoförlerle diyalog için araç içlerinde bulunan lokal telefon sistemimizle güzergah ve hizmetle ilgili iletişim kurabilir, rahatınızı bozmaya gerek kalmadan dilediğinizce irtibata geçebilirsiniz.
  • 6 kişiye kadar verdiğimiz yolcu kapasitemizle kalabalık gruplar için çift taksi derdi son buluyor. Sıkışmaya gerek kalmadan ve hiçbir yolcunun konforundan kısmadan çok kişili yolculuklar artık mümkün halde.
  • Tüm bu imkanlar ve hizmetlerse fiyat politikasında çok küçük farklarla siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Konforlu yolculuğun ilk şartının sürücü nezaketi olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı size sunduğumuz ilk konfor servisimiz kibarlık ve nezakettir. Vip Taksi projesi olarak önceliğimiz her zaman bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti ve yolculuk kalitesidir. Biliyoruz ki kibarlığın ve nezaketin olmadığı yerde koltukların rahatlığı bir anlam ifade etmemektedir. Bundan yola çıkarak yolcularımızı en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.